Kurumsal

FİRMAMIZ
   Firmamız 1981 yılında kurulmuştur. Dikiş ve nakış makinalarında deneyimli bir birikime sahiptir. Yaklaşık onbin müşteri portföyüne sahip olan firmamız satmış olduğu ürünleri, her zaman hem müşterinin hemde kendisinin felsefesi ile hareket etmiştir. Satışını yaptığımız JANOME dikiş makinasının aynı zamanda TSE belgeli yetkili servisiyiz. Çalışan elemanlarımız 20 yıldır firmamızın bünyesindedir. Ustalık belgelerini almış ve sizlere sorunsuz bir tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Yine bayimizde yeni alınan makinaları daha rahat kullanmanız amacıyla uzman öğretmenimiz sizlere ücretsiz olarak eğitim vermektedir.

JANOME
   İlk olarak 1921 yılında Pine Sewing Machine (Pine Dikiş Makineleri) adıyla kurulmuş ve 1936 yılında Japonya’da Koganei Fabrikası ile seri olarak dikiş makinesi üretimine başlamıştır. 1954 yılında firma adının JANOME olarak değiştirilmesi efsane markanın başlangıcı olmuştur. Uluslararası üretim ise 1969 yılında Janome Tayvan ve 1988 yılında Janome Tayland fabrikalarının kuruluşları ile başlamıştır. 1979 yılında dünyanın ilk bilgisayarlı makinesi olan “Memory 7 Model 5001” makinesini piyasaya sürerek bir ilke imza atan Janome; makinelerinin sessiz ve sorunsuz çalışması, kalitesi ve kaliteli dikişleri ile de Dünya’nın en büyük üretici markası haline gelmiştir. Her yıl daha yeni teknolojilere sahip makineler üreten Janome; Üstün Japon Kalitesi’nden asla taviz vermeden üretim yapmaktadır. Ev tipi dikiş makineleri üretiminde dünyanın en büyük üreticisi olma özelliği ile 2002 yılında 40 milyon ve 2008 yılı sonunda toplam üretimini 50 milyon dikiş makinesine ulaştırmıştır. Firmanın yıllık üretim kapasitesi ise yaklaşık 1.800.000 adettir. JANOME; müşterilerinin farklı isteklerini karşılamak için, ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmekte, makine kalitesini geliştirmekte ve en yeni teknolojilere sahip makineler üretmektedir.

Neden Janome Dikiş Makinesi Almalısınız !
   Janome Dikiş Nakış makineleri artık Türkiyede her bir dikiş makinesi modelinin harika özellikleri var .Janome dikiş makinesi ,dikiş makineleri arasında Dünya 1. sidir.

Dikiş Makinesinin fiyatlarıda inanılmaz ucuz her kadının sahip olması gereken dikiş makinesi bunlardır. Janome dikiş makinesi ile dikiş dikerken asla sorun yaşamazsınız, igne iplik kumaş seçmez kalın işlerde 4 kat,5 kat hatta 8 kat hatta kot kumaş dikimlerde bile hiç bir sorun çıkarmaz dikiş, nakış,kırk yama her türlü dikiş yapabilirsiniz.Janome dikiş makineler çok sessiz çalışıyor etrafınızdakileri rahatsız etmeden sessiz bir şekilde çalışabilirsiniz bakımıda çok kolaydır.ev işlerinden sıkıldıysanız bunaldıysanız işte janome dikiş makinesi sizi rahatlatabilecek dikiş makinesidir.Janome dikiş makinesi ile kendinizi yenileyin ve en önemlisi değerinizi artırın en ekonomisinede katkıda bulunursunuz.

   Japon teknolojisi ile üretilen janomeler 1921 den beri dünyada 2009 dan beride Türkiyede ; deneyim ve tecrübesi ile 500 bayi ve servis noktası ile Türkiyenin heryerinde ulaşabilirsiniz.
Dikiş makinesi bir kere alınır Janome kalitesi ile tanışınız

 JANOME'NİN SATILDIĞI ÜLKELER
AMERİKA BÖLGESİ AVRUPA BÖLGESİ ASYA BÖLGESİ ORTADOĞU BÖLGESİ
ABD İNGİLTERE JAPONYA ARAP EMİRLİKLERİ
KANADA HOLLANDA TÜRKİYE ENDONEZYA
MEKSİKA BELÇİKA TAYVAN YEMEN
BREZİLYA ÇEKOSLAVAKYA TAYLAND KATAR
ARJANTİN DANİMARKA AVUSTURALYA İRAN
COLAMBİYA FİLLANDİYA YENİ ZELLANDA LÜBNAN
VENEZUELLA FRANSA  RUSYA İSRAİL 
EKVADOR ALMANYA UKRANYA OMAR
PARAGUAY İTALYA BELARUS  
URUGUAY NORVEÇ HANG KONG  
ŞİLİ İSVİÇRE MALEZYA  
  YUNANİSTAN SİNGAPUR  
  POLANYA HİNDİSTAN  
  SOLAVEKYA VİYATNAM  
  LİTVANYA ÇİN  
  LETONYA